İVEK Ziyaretlerine Devam Ediyor İVEK Ziyaretlerine Devam Ediyor
İlaç, Eczacılık Sağlık Bilim ve Teknolojileri Vakfı  (İVEK) olarak sağlık sektörü ile alakalı sorunlar ve çözüm önerileri hakkında Prof. Dr. Kemal Memişoğlu ile görüş alışverişinde... İVEK Ziyaretlerine Devam Ediyor

İlaç, Eczacılık Sağlık Bilim ve Teknolojileri Vakfı  (İVEK) olarak sağlık sektörü ile alakalı sorunlar ve çözüm önerileri hakkında Prof. Dr. Kemal Memişoğlu ile görüş alışverişinde bulundu.

İVEK, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’nu makamında ziyaret ederek sağlık sektörü ile alakalı sorunlar ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette İVEK Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mahmut Tokaç, Başkan Yardımcısı Uzm. Ecz. Mücahit Yinanç, Genel Sekreter Yardımcısı Tayfun Gümüş ve YK Üyesi ve Tıbbi cihaz ve Teknolojileri Komisyonu Başkanı Zekeriya Avşar, hazır bulundu. Oldukça verimli geçen bu ziyaret sonunda Memişoğlu’na sağlık alanına yaptığı katkılardan dolayı “İVEK Sektöre Hizmet Plaketi” ve “İVEK Vakfı Fahri Üyelik Beratı“ Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mahmut Tokaç tarafından takdim edildi. Ayrıca, Memişoğlu 26-28 Kasım 2018 tarihlerinde yapılacak olan “Uluslararası İVEK BİO Kongresi” hakkında da bilgilendirildi ve Kongre Davetiyesi kendilerine verildi.

İlgili Yazılar