İVEK Önemli Ziyaretlerde Bulundu İVEK Önemli Ziyaretlerde Bulundu
İVEK, SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı, görevine yeni başlayan GSS’den sorumlu Başkan Yardımcısı Lütfi Aydın, GSS Genel Müdür Yardımcısı Dr. Refik Altun ve Tıbbi... İVEK Önemli Ziyaretlerde Bulundu

İVEK, SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı, görevine yeni başlayan GSS’den sorumlu Başkan Yardımcısı Lütfi Aydın, GSS Genel Müdür Yardımcısı Dr. Refik Altun ve Tıbbi Cihaz Daire Başkanı Mehmet Akif Erdem’i ziyaret etti. Toplantılarda, güncel meseleler ile SUT’da İlaç ve Tıbbi cihaz ve ürünlerin fiyatlarının iyileştirilmesi vb. konular ele alındı. İlaç Endüstrisi ve Teknolojileri Komisyonu ile Tıbbi Cihaz ve Teknolojileri Komisyonu tarafından bu alanlardaki mevcut durumu özetlemek için birer rapor hazırlanması yönünde mutabık kalındı.  Ayrıca, 26-28 Kasım 2018 tarihinde Osmanlı Arşivleri Kongre Merkezi’nde (Kağıthane) yapılacak Uluslararası İVEK BİO Kongresi ile ilgili konu başlıkları ve kurumun aktif katılımı değerlendirildi.

Tüm bu ziyaretlerden sonra İVEK yetkilileri, görevine yeni başlayan Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Sn. Nureddin Nebati’yi makamında ziyaret edip hayırlı olsun dileklerini sundu. Ayrıca, İVEK Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan plaket Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanımız Prof. Dr. Necdet Ünüvar tarafından Sayın Bakana takdim edildi.

İlgili Yazılar