YÜKSEK STANDARTTA HİZMET İÇİN MESLEK HAKKI… YÜKSEK STANDARTTA HİZMET İÇİN MESLEK HAKKI…
Eczacı Dergisi, Bizim Eczacı Dergisi, Altın Havan Ödülleri ve Pharmasea gibi lider markalarıyla 13 yıldır ilaç-eczacılık sektöründe tam bir güven sembolü haline gelen Novi... YÜKSEK STANDARTTA HİZMET İÇİN MESLEK HAKKI…

Eczacı Dergisi, Bizim Eczacı Dergisi, Altın Havan Ödülleri ve Pharmasea gibi lider markalarıyla 13 yıldır ilaç-eczacılık sektöründe tam bir güven sembolü haline gelen Novi Medya ailesi olarak istikrarımızı gençlere ve geleceğe samimi yatırımlarımıza, ve özünde güçlü bir aile olmamıza borçluyuz.

Bizi başarıya götüren formül; attığımız tüm adımlarımızda etik çerçevemizi belirleyen vazgeçilmez prensiplerimizin yanında şeffaflığa ve daha iyi bir iletişime dayalı, çalışanlarımızı işlerimizin üstünde tutan, onları motive eden yüksek standartlardaki kurumsal kültürümüz olmuştur. Aramıza yeni katılan her çalışma arkadaşımız bu hür ve saygın kurumsal kültürden aldığı güçle potansiyelini değerlendirme fırsatı bulmakta ve kendini geliştirerek sektöre değer katmaktadır. 

Novi Medya olarak bizler olaylara seyirci kalan bir medya şirketi değil, yılların getirdiği bilgi birikimi ve bilinçle ilaç-eczacılık sektörünün sorun ve ihtiyaçlarını iyi analizleyebilen ve çözüm sunmak için girişimlerde bulunanlarla birlikte hareket edebilen, konusunda uzman bir ekip olarak altyapı ve çözüm hizmetleri vermekteyiz. Dünya sağlık gündemini iyi takip etmekle kalmıyor, sadece adaptasyon değil, orijinal çözümlerin geliştirilmesine de katkıda bulunuyoruz. 

Sağlık profesyonellerinin çok farklı uzmanlık alanları olsa da, hepsi aynı temelde, insan sağlığında buluşuyor. İnsan sağlığı için yüksek tempoda yoğun emekler sarfeden siz değerli eczacılarımızı, hizmetlerinizde elinizi güçlendirecek içerikler ve materyallerle desteklemeye var gücümüzle devam etmekteyiz.

Hiçbir karşılık beklemeden 7/24 hastalarına ve müşterilerine danışmanlık veren eczacıların günümüz zorlaşan şartlarında maddi kayıplarının telafi edilmesini desteklemek adına, “Eczacı en yakın sağlık danışmanınızdır” sloganının yaratıcısı Novi Medya ailesi olarak meslek hakkı konusunu bu ay manşetimize taşıdık. Eczacıların uzun yıllardır hayata geçirilmesini beklediği bu konu aslında eczacıdan çok hastaların daha yüksek standartlarda eczacılık hizmeti alabilmesi için önem taşımaktadır. 

Eczacılarımızın hakettikleri meslek hakkına kavuşması için gerekli hamlelerin bir an önce tamamlanmasını ve bu sayede eczanelerin geleceklerinin güvenceye alınmasını diliyorum.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününüzü kutlarım.

Sevgi ve saygılarımla,

İlgili Yazılar