Wee Baby Kind+Jugend Fuarı’na katıldı Wee Baby Kind+Jugend Fuarı’na katıldı
Sağlıklı ve nitelikli ürünleriyle anneler ve bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Wee Baby, 14 -17 Eylül tarihlerinde Almanya’da düzenlenen “Kind+Jugend Fuarı”na katıldı. Türkiye’nin en çok... Wee Baby Kind+Jugend Fuarı’na katıldı

Sağlıklı ve nitelikli ürünleriyle anneler ve bebeklerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Wee Baby, 14 -17 Eylül tarihlerinde Almanya’da düzenlenen “Kind+Jugend Fuarı”na katıldı. Türkiye’nin en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Wee Baby, dünya çapında bilinen en prestijli anne bebek fuarında en yeni ürünleriyle yerini aldı.

Gelişen teknoloji ve değişen trendlerle hızla büyüyen anne bebek sektörü, Eylül ayında Almanya’da büyük bir buluşmayla bir araya geldi. Bebek ve çocuk ürünleri sektöründeki tüm yeniliklerin yakından görüldüğü “Kind+Jugend Fuarı”, dünya çapındaki önemli firmaları buluşturdu. Ürünleriyle Türkiye’deki yerini sağlamlaştıran ve dünya markası olma hedefiyle ilerleyen Wee Baby, fuarda 80 metrekarelik bir alanda 6 ayrı ürün kategorisinde hazırladığı ürün konseptiyle yer aldı.

Yaklaşık 50 ülkeden bin 200’den fazla katılımcı ve dünyanın dört bir yanından 22 binden fazla ziyaretçi alan fuar, küresel ticaret için önemli bir platform olma özelliği taşıyor. Anne bebek ürünlerinde 132‘nin üzerinde ürün çeşidi ve Annelere Özel Ürünler, Beslenme Ürünleri, Emzikler, Yardımcı Ürünler, Bakım Ürünleri ve Oyuncaklardan oluşan 400’ün üzerinde ürünüyle Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından olan Wee Baby, bu platformda dünya markalarıyla bir araya gelerek ürünlerini tanıtma fırsatı yakaladı.

Wee Baby olarak Türkiye ve Ortadoğu bölgesinde en büyük üretici olduklarını ifade eden Wee Baby Genel Müdürü Burak Özbaşoğlu, özellikle Ortadoğu bölgesinde ürünlerine yoğun talep olduğunu ancak Avrupa ve diğer dünya ülkelerinde de güçlenmek istediklerini belirtti: “Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarları potansiyeli oldukça yüksek olan pazarlar. Dünyanın farklı ülkelerinden birçok sektör firmasını bir araya getiren “Kind+Jugend Fuarı” bu nedenle bizim için çok önemli bir fırsat oldu. Kaliteli ve nitelikli ürünlerden oluşan kategorilerimizi tüm dünyayla paylaşmak istiyoruz. Hedefimiz Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine olan ihracatımızı 2 katına çıkarmak. Sektördeki tüm yenilik ve gelişmelerin yakından görüldüğü fuar, bu hedefimize ulaşmamıza yardımcı olacak.”

İlgili Yazılar