Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi” Lansmanı Gerçekleştirildi Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi” Lansmanı Gerçekleştirildi
Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Ener, Türkiye’nin ilaç sektöründe uluslararası alanda ilk ona girmeyi başardığını belirterek, “Dünya hedefimiz, sadece eczacılığı... Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi” Lansmanı Gerçekleştirildi

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Ener, Türkiye’nin ilaç sektöründe uluslararası alanda ilk ona girmeyi başardığını belirterek, “Dünya hedefimiz, sadece eczacılığı değil sektörü de geliştirmek.

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED) Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Ener, Türkiye‘nin ilaç sektöründe uluslararası alanda ilk ona girmeyi başardığını belirterek, “Dünya hedefimiz, sadece eczacılığı değil sektörü de geliştirmek.” dedi.

PGED tarafından 28-30 Eylül‘de düzenlenecek olan “En Büyük Eczacılık Buluşması- Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi”nin lansman toplantısı 18 Ocak 2018 tarihinde Çırağan Sarayı‘nda yapıldı.

Toplantıda konuşan Ener, kendilerinin, geleceğin, ilaç, reçetesiz ilaç (OTC), kişisel bakım, besin destekleri, medikal ve dermokozmetikleri içine alan bütünleştirici eczacılıkta olduğuna inandıklarını anlattı.

Ener, 2012 yılında 4 bin 500, 2016 yılında 6 bin katılımcı ve sektörün önde gelen yaklaşık 100’e yakın firması ile gerçekleştirdikleri “Geleceğin E Hali En Büyük Eczacılık Buluşması”nın başarısının altında, birlikte oluşturdukları geniş ve güçlü dayanışmanın enerjisinin olduğunu dile getirdi.

Bu yıl, “Değişim, Şimdi!” sloganı ve “GelecekSEN Şimdi Gel”, “EtkileyecekSEN Şimdi Etkile” ve “DeğiştirecekSEN Şimdi Değiştir” alt sloganlarıyla yeni buluşmaya hazırlandıklarına işaret eden Ener, “Şimdi yeniden, daha büyük bir enerji ve 8 binin üzerinde katılımcı hedefiyle, uluslararası boyutta tasarlanan ‘Uluslararası Geleceğin E Hali Kongresi’ni üçüncü kez 28-29-30 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirmek üzere çalışmalarımıza başladık.” diye konuştu.

 

 

İlgili Yazılar