Türkiye’de İlk ve Tek: Lady Vigor! Türkiye’de İlk ve Tek: Lady Vigor!
Exeltis İlaç Şirketi geçtiğimiz yıl kadın sağlığına farklı bir yaklaşım getirmeyi hedefleyen Lady Ürün Ailesi’nin lansmanını yaptı. Ürün grubunda yer alan her bir Lady... Türkiye’de İlk ve Tek: Lady Vigor!

Exeltis İlaç Şirketi geçtiğimiz yıl kadın sağlığına farklı bir yaklaşım getirmeyi hedefleyen Lady Ürün Ailesi’nin lansmanını yaptı.

Ürün grubunda yer alan her bir Lady çeşidi, günlük hayatlarının farklı bir alanında kadınlara destek olmayı ve yaşam kalitelerini artırmayı hedefliyor. Lady ürünleri arasında yer alan Vigor ise, bu zamana kadar pek de gündeme gelmemiş ve biraz üstü kapalı kalmış bir sorunun çözümüne odaklanıyor: Kadınlarda cinsel istek problemi!

Geçtiğimiz yıllarda, erkek sağlığı alanında cinsel isteği artırmayı hedefleyen pekçok ürün piyasaya sürüldü. Fakat bu süre zarfında kadın sağlığı alanında benzer ihtiyaçları karşılayacak bir ürün geliştirilmemişti. Lady Vigor, bu ihtiyaca cevap vermek ve cinsel istek azlığı karşısında kadınlara doğal bir destek seçeneği sunmak amacıyla geliştirildi. İçerisinde bulunan Gingko Biloba ve safran ile vücutta doğal bir kadınlık hormonu (Östrojen) etkisi gösteriyor ve kan dolaşımını hızlandırıyor. Bu sayede kadınların cinsel isteğinin ve buna bağlı olarak cinsel birleşme sıklığının artmasına destek oluyor.

İlgili Yazılar