TEB Başkanlığında 2. Aday Ecz. Harun Kızılay Oldu TEB Başkanlığında 2. Aday Ecz. Harun Kızılay Oldu
Türk Eczacıları Birliği (TEB), Merkez Heyeti Üyesi Harun Kızılay, 16-19 Kasım 2017 tarihlerinde JW Marriott Ankara Hotel’de yapılacak 41. Seçimli Olağan Büyük Kongresi’nde gerçekleştirilecek... TEB Başkanlığında 2. Aday Ecz. Harun Kızılay Oldu

Türk Eczacıları Birliği (TEB), Merkez Heyeti Üyesi Harun Kızılay, 16-19 Kasım 2017 tarihlerinde JW Marriott Ankara Hotel’de yapılacak 41. Seçimli Olağan Büyük Kongresi’nde gerçekleştirilecek başkanlık seçimleri için aday olacağını açıkladı.

Meslek İçin Dayanışma Grubu’nun desteklediği Dr. Ecz. Harun Kızılay TEB Başkanlığı için adaylığını açıkladı. 2015 yılında 40. Olağan Büyük Kongresi’nde TEB Merkez Heyeti Üyeliği’ne seçilen Kızılay, 52 projeyi kapsayan bir seçim sunumu hazırladı. Sunumda yer alan giriş metnindeki bir bölüm ise şöyle; Bizler “Meslek İçi Dayanışma” grubu olarak “İtibarlı Eczacı” ve “Güçlü Eczane” vurgusuyla Türk Eczacıları Birliği 41. Büyük Kongresinde yapılacak seçimlerde adayız. Bu nedenle siz değerli delegelerimizin desteğine ve oyuna talibiz. Odalarımızın ve delegelerimizin teveccühü ile önümüzdeki dönemde enerjisi yüksek, azimli, kararlı ve cesaretli bir yönetim sergilemek arzusundayız.” İfadeleri yer aldı.

 

 

Yorum Bulunamadı

Aşağıdaki Yorum bırakmak için ilk olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar