Sivas Eczacılar Odasından Ulaş’taki Öğrencilere Kıyafet Sivas Eczacılar Odasından Ulaş’taki Öğrencilere Kıyafet
37. Bölge Eczacılar Sivas Eczacı Odası Başkanı Süha Özyazıcı ve oda yönetimi, Ulaş merkezindeki dört okulda eğitim gören 100 öğrenciye kıyafet hediye etti. İlçe Milli Eğitim... Sivas Eczacılar Odasından Ulaş’taki Öğrencilere Kıyafet

37. Bölge Eczacılar Sivas Eczacı Odası Başkanı Süha Özyazıcı ve oda yönetimi, Ulaş merkezindeki dört okulda eğitim gören 100 öğrenciye kıyafet hediye etti.

İlçe Milli Eğitim Müdür Cemil Aslan, kıyafet dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, yapılan yardımlarla öğrencilerin eksiklerinin giderildiğini belirtti.
Aslan, yapılan bu yardımların öğrencilere de örnek olmasını dileyerek, “Onlarda ilerde sizler gibi yardımsever olur.” dedi.

Özyazıcı ise, “Odamıza kayıtlı eczacıların büyük özverileri ve yardımlarıyla beklediğimizin üstünde yardımlar yaptılar. Bu yapılan bu yardım kampanyasında emeği ve katkısı olan tüm üyelerimize teşekkür ederim. İlçede bulunan öğrencilerin bu kış mevsiminde sağlıklarını korumak ve giyim şartlarını iyileştirmek için mont ve bot hediye ettik.” diye konuştu.

Törene, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Çezik ve okul müdürleri katıldı.

Yorum Bulunamadı

Aşağıdaki Yorum bırakmak için ilk olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar