PHARMASEA TAMAM, ALTIN HAVAN’A DEVAM PHARMASEA TAMAM, ALTIN HAVAN’A DEVAM
İlkini 2015 yılında düzenlediğimiz Pharmasea Gemide Eczacılık Kongresi fikrini ilk söylediğimizde çevremizdeki bir çok kişi gemide bir eczacılık kongresinin imkansız olduğunu söylemişti. Ancak her... PHARMASEA TAMAM, ALTIN HAVAN’A DEVAM

İlkini 2015 yılında düzenlediğimiz Pharmasea Gemide Eczacılık Kongresi fikrini ilk söylediğimizde çevremizdeki bir çok kişi gemide bir eczacılık kongresinin imkansız olduğunu söylemişti. Ancak her zaman ilaç ve eczacılık sektöründe inovatif çalışmalara imza atan Novi Medya olarak, yılmadık ve gemide eczacılık kongresini düzenledik. İlk yılın ardından gelen olumlu yorumlar bizi daha da cesaretlendirdi ve bu yıl da 3.sünü başarı ile düzenledik.

3. Pharmasea Gemide Eczacılık Kongresi’ni 5-8 Ağustos tarihleri arasında 400’e yakın eczacı ve ailesi ile birlikte gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Bu yıl Çeşme Limanı’ndan hareket ile Mikonos, Milos, Siros ve Atina (Pire) rotasında ilerleyen gemimizde çok değerli eczacı konuklarımız ve konuşmacılarımız yanımızdaydı. Kongreye katılan herkese buradan bize gösterdikleri ilgi ve duydukları güven için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Pharmase 2018’de yeni süprizler sizi bekliyor
Bu yıl Pharmase Gemide Eczacılık Kongresi’nde Prof. Dr. İlber Ortaylı, Fox TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal ve Dr. Yavuz Dizdar konuk konuşmacılarımız oldu. Pharmasea 2018’de yine süpriz konuşmacıları eczacılar ile buluşturacağız. Pharmasea 2018’için: www.pharmasea.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Şimdi Altın Havan Zamanı
Daha önceki yazılarımda da bahsettiğim gibi bizde organizasyon bitmez. Sektör adına her zaman inovatif organizasyonlar düzenleyen Eczacı Dergisi yayıncı kuruluşu Novi Medya olarak sıradaki organizasyonumuz İlaç ve Eczacılık Sektörü Başarı Ödülleri Altın Havan. 2010 yılında ilk kez düzenlediğimiz ve zaman içersinde sürekli gelişen Altın Havan Ödülleri sektörün en prestijli ödülü halini aldı. Her sene aday olan firma ve eczacılardan aldığımız olumlu yorumlar bize her sene daha iyisini yapmak için güç verdi. 8’incisi düzenlenecek olan İlaç ve Eczacılık Sektörü Başarı Ödülleri Altın Havan’a son başvuru tarihi 15 Eylül 2017 olarak belirlendi. Altın Havan Ödülleri’ne başvurmak için www.altinhavan.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru kategorileri için hem internet sitemizi ziyaret edebilir hem de sayfa 82’de yer alan ilgili duyurumuzu inceleyebilirsiniz.

Kurban Bayramınızı ve 25 Eylül Dünya Eczacılık Gününüzü Kutlarım.
Sevgi ve Saygılaırımla

İlgili Yazılar