PHARMASEA III PHARMASEA III
Gemide Eczacılık Kongresi’nin bu yıl üçüncüsünü gerçekleştiriyoruz. İlk yıl konuk konuşmacımız Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’ydu. Geçen yıl ise Prof. Dr. İlber Ortaylı Pharmasea’de eczacılarla... PHARMASEA III

Gemide Eczacılık Kongresi’nin bu yıl üçüncüsünü gerçekleştiriyoruz.

İlk yıl konuk konuşmacımız Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’ydu. Geçen yıl ise Prof. Dr. İlber Ortaylı Pharmasea’de eczacılarla buluştu. Bu yılki konuğumuz ise kültürel ve gezi belgeselleri ile tanınmış Ayhan Sicimoğlu. Bu yıl Ayhan Sicimoğlu ile hem gezeceğiz, hem de eğleneceğiz. Ayrıca Ayhan Sicimoğlu Pharmesa organizasyonunun belgelselini de çekecek. Ayrıca, Prof. Dr. Ekrem Sezik Başkanlığındaki Bilimsel Kurul’un hazırladığı kongre programı da oldukça zengin. Prebiyotik ve probiyotiklerde son gelişmeler, …………….. vb. Konular konularında uzman hocalarımız tarafından sunulmaktadır. Tüm sunumlar kongre sonrası usb bellek ile verilmesinin yanında kongre esnasında verilen sunum kitapçığı ile de her slayt ile ilgili, slayt görselinin yanına not alabilir ve sorularınızı yazabilirsiniz.

Bu yılki rotamız;

Çeşme-Mikanos-Milos-Siros-Atina ve Çeşme’dir.

Geçen iki yılda 400 eczacının yanısıra, bir çok oda başkanı, TEB Başkanı, Sağlık eski Bakanı ve İlaç ve eczacılık sektörünün önde gelenlerinin katıldığı Pharmasea Gemide Eczacılık Kongresi sağladığı yüzde yüz memnuniyet ile sektördeki en başarılı ve inovatif kongre

organizasyonudur.

Bu başarının en büyük sebebi ise dışarıdan hiç bir destek almadan organizasyonun tamamını esas işi yayıncılık olan Eczacı Dergisi ve Novi Medya çalışanlarının özveriyle, severek ve isteyerek yapmasıdır.

Bizler Pharmasea organizasyonumuzda siz eczacılarımızı ailelizden biri, dostumuz, bir arkadaşımız olarak gördüğümüzden böyle başarılı işlere imza atmaktayız. Bizler organizasyonu yaparken yakınımız olarak gördüğümüz sizleri evimizde ağırladığımızı düşünüyor, her organizasyonumuzdan sonra sizlerden ayrıldığımız için üzülüyoruz ve isten inanın, ister inanmayın gözlerimiz doluyor.

İlk kez, bizim tarafımızdan 2005 yılında kullanılan ve şimdi gördüğümüz kadarıyla herkesin kullandığı ve bizim de gurur duyduğumuz, “Eczacı en yakın, ilaç ve sağlık danışmanıdır” sloganımıza ve siz eczacılarımıza inancımız tamdır.

Pharmasea Gemide Eczacılık Kongresi’nde sizlerle kucaklaşmak için sabırsızlanıyor ve heyecanlanıyoruz. Şanslı 400 eczacıdan biri olmak için geç kalmayın. Detaylı bilgi için www.pharmasea2017.com adresine girin, formu doldurun, sizi arayalım.

En derin sevgi ve saygılarımla,

İlgili Yazılar