Karaarslan, Genç Eczacılara Deneyimlerini Aktardı Karaarslan, Genç Eczacılara Deneyimlerini Aktardı
Aydın Eczacı Odası Başkanı Sefa Karaarslan, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nin son sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. Karaarslan, genç meslektaşlarına deneyimlerini aktararak mesleki tüyolarını... Karaarslan, Genç Eczacılara Deneyimlerini Aktardı

Aydın Eczacı Odası Başkanı Sefa Karaarslan, Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nin son sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. Karaarslan, genç meslektaşlarına deneyimlerini aktararak mesleki tüyolarını paylaştı.

Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, bu yıl mezun olacak öğrencilerine yönelik eğitim seminerlerini sürdürüyor. Fakülte, eğitimler kapsamında öğrencilerin meslek hayatlarında karşılaşacakları sıkıntıları ve çözüm noktaları anlamında tüyolar veriyor. Aydın Eczacı Odası Başkanı Sefa Karaarslan’da geçtiğimiz gün fakülte binasında geçekleştirilen toplantıya katılarak bilgilendirmede bulundu. Karaarslan, ” Amacımız genç meslektaşlarımızın iş hayatına atılırken ne gibi sorunlarla karşılaşabileceklerini göstermek. Aynı zamanda bu sorunlar ile nasıl başa çıkılacağının da önerilerini sunuyoruz. Eğitim de Sağlık Bakanlığının politikalarına değindik. SGK ile olan ilişkiler kapsamında da evrak işlerinin nasıl yürütüleceğine dair bilgilendirmelerde bulundu. Ben de bu üniversite mezunu olduğum için eğitime katılmak ve yine bu sıralarda olmak beni ayrıca gururlandırdı. Vurgulamak isterim ki çok güzel bir neslimiz var. Genç meslektaşlarım ile buluşmak bana ve mesleğime güç verdi. Bizler eğitimlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Yorum Bulunamadı

Aşağıdaki Yorum bırakmak için ilk olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar