İVEK Mütevelli Heyeti Kuruluşunun 2. Yıllında da Bir Araya Geldi İVEK Mütevelli Heyeti Kuruluşunun 2. Yıllında da Bir Araya Geldi
İlaç, Eczacılık, Sağlık, Bilim ve Teknolojileri Vakfı (İVEK), Cemile Sultan Korusu’nda Mütevelli Heyeti Toplantısı’nı gerçekleştirdi. İlaç ve eczacılık sektörünün önde gelen kurumlarından olan İlaç,... İVEK Mütevelli Heyeti Kuruluşunun 2. Yıllında da Bir Araya Geldi

İlaç, Eczacılık, Sağlık, Bilim ve Teknolojileri Vakfı (İVEK), Cemile Sultan Korusu’nda Mütevelli Heyeti Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

İlaç ve eczacılık sektörünün önde gelen kurumlarından olan İlaç, Eczacılık, Sağlık, Bilim ve Teknolojileri Vakfı (İVEK) 12 Mayıs 2018 tarihinde düzenlediği mütevelli heyeti toplantısıyla hem gündeme dair önemli konuları masaya yatırdı hem de 2. yılını kutladı.

Toplantı İVEK Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar’ın üyelere açılış konuşması yapmasıyla başladı. Daha sonra, Uzm. Ecz. Mücahit Yinaç, Bio Boston 2018 Kongresi’ne Türkiye heyetinin katılımı konusunda son durum ile ilgili bilgiler verdi. Ardından bu zamana kadar İVEK Kongresi çatısı altında yapılan İVEKBİO ile ilgili gelişmeler konuşuldu. İVEKBİO bu yıl ilk olarak ayrı bir biyoteknoloji kongresi formatında 1-3 Kasım tarihlerinde düzenlenecek. Toplantıda son olarak İVEK Komisyonları faaliyet raporları katılımcılar ile paylaşıldı.

İlgili Yazılar