Fark yaratmak, inovatif olmak,  iz bırakmak… Fark yaratmak, inovatif olmak,  iz bırakmak…
Marmara Üniversitesi MÜSEM ile ortak bir çalışma ile eczacı ve teknisyenlerimize düzenli eğitim verilmesi yönünde protokol imzaladık. 1986 yılında başladığımız yayıncılık hayatımızda, ilaç ve... Fark yaratmak, inovatif olmak,  iz bırakmak…

Marmara Üniversitesi MÜSEM ile ortak bir çalışma ile eczacı ve teknisyenlerimize düzenli eğitim verilmesi yönünde protokol imzaladık.

1986 yılında başladığımız yayıncılık hayatımızda, ilaç ve eczacılık sektörüne girişimiz 2004 yılında Tüm Ecza Kooperatifleri Birliği’nin üye eczacılarına yönelik asistans hizmetleri içeren Farmadost projesi ile başladı.

Akabinde 2005 yılında Eczacı Dergisi ile sektöre hizmet ederek, ilaç ve eczacılık sektörünün bir parçası olduk.

Novi Medya olarak ilaç-eczacılık ve sağlık sektörlerindeki misyonumuz insan sağlığıyla ilgili hizmetlere sürdürülebilir, özgün ve öncü değerler katmanın da ötesinde; bu kutsal görevi benimsemiş diğer sektör paydaşlarıyla birlikte nitelikli yatırımlar yaparak geleceği şekillendirmektir.

Bu misyon doğrultusunda da faaliyetlerimizi şekillendiriyoruz.

Türk Eczacıları Birliği tarafından Sektörün en iyi dergisi ödülü ile ödüllendirilen ve Eczacının aylık mesleki yayını olan Eczacı Dergisi ile eczacıya ulaşırken, eczacının hasta ile temas etmesini sağlamak amacıyla misyonumuz doğrultusunda, eczacıdan halka dönük aylık aile sağlığı dergisi BizimEczacı’yı 2008 yılı itibariyle yayınlamaya başladık. BizimEczacı Dergisi aylık 150 bin tirajıyla Türkiye’nin en çok satan yayınıdır.

Yazarımız Ecz. Levent Kamacık’ın vefatı üzerine anısına başlattığımız ilaç ve eczacılık dalında başarılı olan veya mesleğe hizmeti geçmiş kişilere yönelik Altın Havan Ödülleri ise 2010 yılı itibariyle yedi yıldır düzenli olarak verilmektedir.

2012 yılında ise teknolojik gelişimle paralel olarak, Eczacı Dergisi’ni akıllı telefon veya tabletlerde yüklenebilir hale getirdik. Bunun yanında Eczacı ile firmaları Eczane Fırsatları sistemimiz ile dijital bir platformda buluşturduk. Son olarak da bu sistemin tamamlayıcısı olan e-mümessilile elektronik mümessillik sistemini de devreye aldık.

2015 yılında Türkiye’de ve dünyada ilk kez gemide eczacılık kongresi düzenledik. PharmaSea Gemide Eczacılık Kongresi; eczacıların, aileleriyle birlikte katıldıkları, hem gezdikleri, hem eğlendikleri, hem dinlendikleri ve hem de öğrendikleri eşsiz bir organizasyon. PharmaSea Gemide Eczacılık Kongresi 2016 yılında da gerçekleştirildi ve toplamda 1000’e yakın eczacı ve ailesi katılım gösterdi.

Son olarak da, Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve MÜ Sürekli Eğitim Merkezi ile imzaladığımız ortak bir protokol ile Aralık ayı itibariyle eczacılarımıza ve teknisyenlerimize yönelik düzenli eğitimlere başlıyoruz.

Eğitimler ile ilgili; www.bizimeczacidergisi.com/………

www.bizimeczacidergisi.com/………

Adreslerinden detaylı bilgi alabilir ve başvurabilirsiniz. Ama….,

yukarıda belirttiğim misyonumuz doğrultusunda fayda sağlamaya ve hizmet etmeye, ilk günkü heyecanla devam ettiğimizin altını çizmek istiyorum.

Bugüne kadar, ilk abonemiz Ecz. Saim Korkmaz’dan, şu anda 150 binin üzerinde tirajı gerçekleştiren tüm eczacılarımıza, yayınımıza güvenerek, reklam veren tüm firmalarımıza, Altın Havan Ödülünü almak için başvuran yüzlerce firma ve eczacımıza, bize sektörün en iyi dergisi ödülünü veren TEB’e, ilk kez düzenlenen ve nasıl olacağı bilinmeyen gemide eczacılık kongresine üç ay önceden parasını cebinden ödeyerek katılan tüm eczacılarımıza, bize inandıkları, bize güvendikleri, bizi destekledikleri için şükranlarımızı sunuyorum.

İşte biz de sizlerden aldığımız bu güçle, yeniliklerimize, hizmetlerimize, fark yaratmaya, inovatif çalışmalarımıza hırsla, azimle, yılmadan devam ediyoruz, devam edeceğiz.

Sevgi ve saygılarımla,

İlgili Yazılar