En inovatif kongre: PHARMASEA En inovatif kongre: PHARMASEA
Eczacı Dergisi’nin yayıncı kuruluşu Novi Medya olarak sektörde farklı organizasyonlara imza atmaya devam ediyoruz. Türkiye’de ve dünyada bir gemide, eczacılık kongresi bir tek biz... En inovatif kongre: PHARMASEA

Eczacı Dergisi’nin yayıncı kuruluşu Novi Medya olarak sektörde farklı organizasyonlara imza atmaya devam ediyoruz.

Türkiye’de ve dünyada bir gemide, eczacılık kongresi bir tek biz düzenliyoruz. Bu bence kongrelerin en inovatifi. Çünkü bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz. PharmaSea Gemide Eczacılık Kongresi’ne eczacılarımız aileleri ile birlikte katılabiliyor. Eczacılar, çok değerli hocalarımız vasıtasıyla bilgilerini tazelerken, hem öğreniyor, hem de eğlenebiliyor. Ailesi ile birlikte de yeni yerler görerek, farklı kültürleri tanıma imkanı buluyor. Gemide yapılan organizasyonlar, şovlar ve gösteriler ile de farklı bir ortamda yer alıyor.
PharmaSea, tüm bunları bir arada olanaklı hale getiren inovatif bir kongre organizasyonudur. İlk ikisinin başarı ile gerçekleştirilmesi bizi bu kongreyi geleneksel hale getirmeye itti ve bu yıl üçüncüsünü yapıyoruz.

Bu yıl 5-8 Ağustos tarihlerinde Çeşme’den hareket edecek Nefeli adlı 1.200 kişilik gemimiz, önce Mikanos’a, sonra Milos ve Siros adalarına uğrayacak. Son olarak da Atina’ya gidecek olan gemimiz, oradan Çeşme limanına geri dönecek.
Kongre bölümünde ise Prof. Dr. Ekrem Sezik Hocamızın başkanlığında çok değerli konuşmacılar yer alacak. Ayrıca konuk konuşmacılarımız Türk Tarih Profesörü Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Fox Tv Ana Haber sunucusu Fatih Portakal da ülke gündemi ve tarihi gerçekler konusunda bir açık oturum yapacaklar.

Kongrenin dışında da katılan eczacı odası başkanlarımız ile birlikte TEB Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak da bir panelde yer alacak. Bu panelde oda başkanlarımız ve TEB başkanı mesleğin sorunlarını ve çözüm önerilerini PharmaSea katılımcısı eczacılar ile birlikte değerlendirecekler. Bu yıl da geçen yıllardaki gibi başarıyla tamamlanacağına inandığım 3. PharmaSea Gemide Eczacılık Kongresi’ne katılan tüm eczacılarımıza, ailelerine, konuşmacılarımıza ve misafirlerimize ve tabii ki tüm çalışanlarımıza yolunuz açık olsun diyor, “Ah o gemide bende olsaydım” diyenlere de seneye şimdiden yerinizi ayırtın diyorum.

Altın Havan Başvuruları Başladı
Yine Eczacı Dergisi yayıncı kuruluşu Novi Medya aracılığıyla organize edilen ilaç ve eczacılık sektörünün Oscarları haline gelen Altın Havan Ödülleri’nin bu yıl 8.’sini gerçekleştireceğiz.

Her yıl artan başvuru sayısı organizasyonun başarısını bizlere göstermektedir. Bu yıl için başvurular başlamış olup kendi adınıza, kurumunuz adına veya bir başkası adına başvuruda bulunabilirsiniz.
Başvuru formunu, www.altinhavan.com internet adresimizde bulabilirsiniz.

Sevgi ve saygılarımla,

İlgili Yazılar