Yozgat Eczacı Odası Bayırbucak Türkmenleri için acil ihtiyaç olan çocuk maması ve çocuk bezi yardım kampanyası başlattı. Yozgat Eczacılar Odası Başkanı Hüseyin Alp Doğan,...

eczacilardan_turkmenlere_destek_h35616Yozgat Eczacı Odası Bayırbucak Türkmenleri için acil ihtiyaç olan çocuk maması ve çocuk bezi yardım kampanyası başlattı.

Yozgat Eczacılar Odası Başkanı Hüseyin Alp Doğan, her zaman insan sağlığını ve hayatını önceleyen eczacıların daha önce de Suriye ve Soma’ya yardım için bir araya geldiğini hatırlattı.

01Aralık Salı günü itibariyle başlayan yardım kampanyasının 4 Aralık Cuma  tarihine kadar devam edeceğini dile getiren Doğan,

‘’Yardım kampanyasına katkıda bulunmak isteyen eczacı meslektaşlarımız, kendi belirleyecekleri miktarda yardımı odamıza  ulaştıracaklardır. Masum insanlara karşı yapılan saldırıları kınıyor, şehit olan Türkmen kardeşlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine sabırlar diliyor, acılarını yürekten paylaştığımızı bilmelerini istiyoruz. Yardım eli uzatan bölgemizdeki eczacı meslektaşımız adına, yürüttüğümüz yardım kampanyamızın bir nebze olsun Türkmen kardeşlerimizin sıkıntılarına çare olmasını  ümit ediyoruz’’ dedi.

Yorum Bulunamadı

Aşağıdaki Yorum bırakmak için ilk olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar