Eczacılarda Adaylar Ortaya Çıkıyor Eczacılarda Adaylar Ortaya Çıkıyor
Mevcut durumda, 444 üyesi bulunan ve 2 yılda bir yönetim için kongreye giden Kocaeli Eczacılar Odası’nda bayram nedeniyle eylül ayının son haftalarında genel kurul... Eczacılarda Adaylar Ortaya Çıkıyor

Mevcut durumda, 444 üyesi bulunan ve 2 yılda bir yönetim için kongreye giden Kocaeli Eczacılar Odası’nda bayram nedeniyle eylül ayının son haftalarında genel kurul yapılacak. 17 Eylül Pazar günü yapılması planlanan ancak çoğunluk sağlanamazsa 23 Eylül Pazar günü gerçekleştirilmesi beklenen genel kurul için Kocaeli Eczacı Dayanışma Birliği İmperial Park Otel’de yaptığı basın açıklamasıyla aday olacaklarını duyurdu.

Kurumsal platformda devam etmek istiyoruz

Toplantıda Kocaeli Eczacı Dayanışma Birliği adına konuşan Ecz. Berkant Banoğlu, “Kocaeli Eczacı Dayanışma Birliği adı altında kurduğumuz mesleki örgütle eylül ayında yapılacak olan Eczacı Odası seçimlerine katılma kararı aldık. Halihazırda mevcut bulunan çalışmalarımızın artık kurumsal bir platformda devam etmesi gerektiğini düşündük. Amacımız, öncelikle Kocaeli halkına daha iyi sağlık hizmeti vermek. Bunun için de meslek içi eğitimlerle kendimizi geliştirdik ve bu çalışmalarımız devam edecek. Meslekte birlik ve beraberliğin sağlanması, birbirine destek olan, birlikte üreten ve yaşatan, sosyal ilişkileri güçlü, mesleki sorunları hızla çözen, halk sağlığını ve bilincini üst düzeye taşımak ve daha iyi hizmet üretmek adına mesleki eğitimlere öncelik veren projelerimizi daha kurumsal düzlemde yürütebilmek adına aday olacağız” dedi.

İlgili Yazılar