Eczacılar “Cumhuriyet Otobüsü” ile İstanbul’u Turlayacak Eczacılar “Cumhuriyet Otobüsü” ile İstanbul’u Turlayacak
İstanbul’da eczacılar, Cumhuriyetimizin 95. yıldönümünü “Cumhuriyet otobüsü” ile kutlayacak. Eczacılar, üstü açık ve bayraklarla donatılmış otobüste Mecidiyeköy, Taksim, Beşiktaş, Bağdat Caddesi, Suadiye, Kızıltoprak güzergahında... Eczacılar “Cumhuriyet Otobüsü” ile İstanbul’u Turlayacak

İstanbul’da eczacılar, Cumhuriyetimizin 95. yıldönümünü “Cumhuriyet otobüsü” ile kutlayacak. Eczacılar, üstü açık ve bayraklarla donatılmış otobüste Mecidiyeköy, Taksim, Beşiktaş, Bağdat Caddesi, Suadiye, Kızıltoprak güzergahında İstanbul’u turlayacak. Eczacılar ayrıca özel araçlarıyla kortej halinde kutlama programına katılacak.

İstanbul Eczacı Odası tarafından yapılan açıklamada “Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yazılan kurtuluş destanının bağımsızlığa ve özgürlüğe uzanan yolculuğunda, karanlıkları aydınlatan, ‘kimsesizlerin kimsesi olan’ Cumhuriyetimizin ilanının 95. yıldönümünü kutluyoruz. İstanbul eczacıları olarak, bu güzel günün coşkusuna ortak olmak için 29 Ekim Pazartesi günü bayraklarımızla İstanbul’u turlayacağız.” denildi.

 

 

PROGRAM

Buluşma saati: 13.30

Yer: Mecidiyeköy (Trump Towers önü)

Hareket saati: 14.00

Güzergah: Mecidiyeköy, Taksim, Beşiktaş, Bağdat Caddesi, Suadiye, Kızıltoprak, Mecidiyeköy

Dönüş saati: 16.30

İlgili Yazılar