AstraZeneca'da yeni görevlendirme AstraZeneca'da yeni görevlendirme
AstraZeneca Türkiye’nin Solunum ve Gastrointestinal tedavi alanlarından sorumluyeni Pazarlama Müdürü, Özge Yaprak Arslanalp oldu. Arslanalp, görevine Aralık ayında başladı.   İlaç keşfi ve geliştirmesi... AstraZeneca'da yeni görevlendirme

AZ-Ozge+Yaprak+ArslanalpAstraZeneca Türkiye’nin Solunum ve Gastrointestinal tedavi alanlarından sorumluyeni Pazarlama Müdürü, Özge Yaprak Arslanalp oldu. Arslanalp, görevine Aralık ayında başladı.

 

İlaç keşfi ve geliştirmesi alanında dünyanın önde gelen ilaç şirketlerinden AstraZeneca, Türkiye ofisinde 2015’e yeni atamalarla girdi. 2004-2007 yılları arasında sektörün önde gelen firmalarında Satış Temsilcisi, Proje Yöneticisi ve Ürün Müdürü olarak görev alan Özge Yaprak Arslanalp, 2007’de yılında çalışmaya başladığı AstraZeneca’da Solunum ve Gastrointestinal tedavi alanlarından sorumlu Pazarlama Müdürlüğü’ne getirildi.

 

AstraZeneca’da 2010 yılında Kıdemli Ürün Müdürü olan Arslanalp, görevi süresince farklı tedavi alanlarında üç farklı lansmana imza attı ve 2011’de ‘Avrupa’nın En İyi Pazarlama Planı’nın sahibi seçilerek 2011 Marka Planı Ödülü‘nü aldı. Son iki buçuk yıldır, Yenilikçi Ticari Kanallar Müdürü olarak çalışan Arslanalp, AstraZeneca Türkiye ve Doğru Avrupa Bölgede Yenilikçi Ticari Kanalların kurulması ve geliştirilmesinde liderlik rolü üstlendi. VKV Koç Lisesi’nde okuyan Arslanalp, Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü burslu olarak bitirmiştir.

 

AstraZeneca’nın solunum alanındaki güçlü tedavilerini Türkiye’deki tüm hastalara ulaştırmak istediklerini belirten Arslanalp, Solunum ve Gastrointestinal bölümü olarak da ekip arkadaşlarıyla AstraZeneca Türkiye’ ye yeni ödüller kazandıracaklarını söyledi.

 

Yorum Bulunamadı

Aşağıdaki Yorum bırakmak için ilk olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar