8. Altın Havan Ödülleri İlk Jüri Toplantısı Yapıldı 8. Altın Havan Ödülleri İlk Jüri Toplantısı Yapıldı
Bu yıl 8.’si düzenlenecek olan Altın Havan Ödülleri’nin ilk jüri toplantısı Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (AİFD)’nin İstanbul Balmumcu’daki merkez ofisinde yapıldı. İlk olarak “Eczacı... 8. Altın Havan Ödülleri İlk Jüri Toplantısı Yapıldı

Bu yıl 8.’si düzenlenecek olan Altın Havan Ödülleri’nin ilk jüri toplantısı Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (AİFD)’nin İstanbul Balmumcu’daki merkez ofisinde yapıldı.

İlk olarak “Eczacı Dergisi 2010 Yılı İlaç ve Eczacılık Sektörü Başarı Ödülleri” adı altında düzenlenen Altın Havan Ödülleri o günden bugüne ilaç ve eczacılık sektörünün birbirini tamamlayan tüm birimlerinin çalışmalarını ve hizmetlerini değerlendiriyor. Altın Havan Ödülleri bu çalışmaların ve hizmetlerin yetkinliklerini belgeleyerek çalışmalarına güç katmak, yetişmekte olan kuşakları özendirmek ve geçmişte katkıları olanlara bir vefa örneği sunuyor.

Sektörün tamamını kapsıyor
Bu yıl 8.’si düzenlenecek olan Altın Havan Ödülleri ilk jüri toplantısı Araştırmacı İlaç Firmaları (AİFD) ev sahipliğinde yapıldı. Ecz. Mehmet Domaç’ın başkanlığında toplanan jüri bu yılki başvuruları detaylıca inceledi. Toplantı açılışında konuşan Ecz. Mehmet Domaç, “Altın Havan Ödülleri yıllar içinde oldukça gelişti ve büyüdü. İlaç ve eczacılık sektörünün bütününü kapsayan bir ödül töreni halini aldı” dedi. Daha sonra sırayala gündem maddelerine göre toplantıya devam edildi.

Ödül töreni 15 Aralık’ta
Başvuruların değerlendirilmesinin ardından karar toplantısı için ekim ayı içinde bir toplantı daha yapılmasına karar verildi. Ayrıca 8. Altın Havan Ödül Töreni’nin gerçekleştireceği tarih ve mekan 15 Aralık 2017 tarihinde Shangri-La Bosphorus İstanbul Otel’de belirlendi.

Jüri toplantısına katılan isimler ise şu şekilde sıralandı:

– TEB Eski Başkanı Ecz. Mehmet Domaç
– Eczacı Dergisi İmtiyaz Sahibi Çetin Öztürk
– Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güniz Küçükgüzel
– İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi eski Dekanı Prof. Dr. Ahmat Oğul Araman
– Selçuk Ecza Deposu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sonay Gürgen
– Türkiye İlaç Sanayi Derneği (TİSD) Başkanı Ecz. Cengiz Celayir
– TEKB Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Mustafa Turunç
– Gaziantep Eczacı Odası Ecz. İrfan Demirci

altın havan jüri

İlgili Yazılar