14. YILIMIZI KUTLAMAYA HAZIRLANIYORUZ 14. YILIMIZI KUTLAMAYA HAZIRLANIYORUZ
Değerli Eczacılar, Gelişmiş ülkelerdeki eczanelere baktığımızda pek çok farklı uygulamaya rastlıyoruz. Modern tasarımlı, kurumsal imaja önem veren bu eczanelerin belki de gözümüze çarpan en... 14. YILIMIZI KUTLAMAYA HAZIRLANIYORUZ

Değerli Eczacılar,

Gelişmiş ülkelerdeki eczanelere baktığımızda pek çok farklı uygulamaya rastlıyoruz. Modern tasarımlı, kurumsal imaja önem veren bu eczanelerin belki de gözümüze çarpan en büyük özellikleri kalifiye personel, mükemmele yakın bir ekip organizasyonu oluyor. Bu ay dergimizde konu olarak, yoğun bir şekilde hasta danışmanlığı hizmeti sunan ve bir yandan da eczanenin işletmesini üstlenen eczacıların en büyük yardımcısı olan teknisyenlerin eczane içi uyumları ve eğitim olanaklarını sektör gündemine taşımak istedik.

 

Avrupa ve Amerika’da teknisyenlere yönelik yüzlerce kaynak kitap bulunurken ülkemizde teknisyen eğitimi günümüzün artan rekabet koşullarında henüz yeni yeni önem kazanıyor. Eczanelerin vazgeçilmezi olan teknisyenlere gerekli eğitim ve gelişim olanaklarını sunan eczaneler gerek hasta ve müşteri memnuniyeti, gerekse ciro anlamında önemli atılımlar yapabilmekte. Bu konuyu detaylıca işlediğimiz kapak konumuzun siz  eczacılarımız için faydalı olacağını umuyorum.

 

Novi Medya 14. Yılını Kutlamaya Hazırlanıyor

Eczacı Dergisi, Bizim Eczacı Dergisi, Altın Havan, Eczane Fırsatları, E-Mümessil, PharmaSea ve daha birçok markayla ilaç-eczacılık sektörüne 25’in üzerinde personelle istikrarlı bir şekilde hizmet veren ve güvenin sembolü haline gelen Novi Medya ailesi olarak bu ay 14. yılımızı kutlamaya hazırlanıyoruz. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız, gelişen, değişen ve yenilenen vizyonumuzu yansıtan, sektörel hizmetlerimizi detaylı olarak tanıtacak olan yeni web sayfamız da yıldönümümüz olan 7 Temmuz 2017 tarihinde yayına başlamıştır. İlaç sektörünün lider yayıncılık kuruluşu olarak, sağlık hizmetlerinde eczacının vazgeçilmez rolüne dikkat çekmeye ve eczacılık mesleğinin geleceğine tüm samimiyetimizle yatırım yapmaya devam ediyoruz.

 

PharmaSea Rezervasyonlarında Son Günler

Prof. Dr. Ekrem Sezik, Prof. Dr. Erdem Yeşilada, Prof. Dr. İlhan Yetkin, Öğretim Gör. Klinik Ecz. Emine Karataş Koçberber, Ecz. Hayriye Aksoy Başkan, Ecz. Taner Döven, Dr. Yavuz Dizdar gibi alanında uzman konuşmacıların yanı sıra ünlü konuklarımız Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Fox TV Ana Haber Bülteni Sunucusu Fatih Portakal’ın renk katacağı PharmaSea III. Gemide Eczacılık Kongresi’ndeki yerinizi ayırtmak için son günlere giriyoruz. Sınırlı sayıdaki kamaralarımız tükenmek üzere. Bu yoğun ilgiden dolayı tüm eczacılarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz.  20’yi aşkın Oda Başkanımızın ve TEB Başkanı Sayın Ecz. Erdoğan Çolak’ın da katılacağı bu etkinlik hepimiz için unutulmaz bir anı olarak hafızalara kazınacak.

 

Altın Havan 2017 Başvuruları Devam Ediyor

Sektörün Oskar’ı olarak markalaşan, eczacılık mesleğine somut değerler katan isimlerin ödüllendirildiği, eczacılığın en görkemli gecesi Altın Havan Ödülleri’nin 8.si bu yıl 24 Kasım tarihinde gerçekleştiriliyor. Başvurular Ağustos ayı sonuna kadar devam ediyor.

 

Eczacılık Öğrencileriyle Buluşuyoruz

Eczacılık mesleğinin geleceğine yatırım yapmak amacıyla kurulan, Türkiye’nin ilk bilişim eczacılığı şirketi ArGeVis® Bilişim olarak iki yıldır büyük bir ilgiyle takip edilen Bilişim Eczacılığı staj programını bu sene 7-15 Temmuz tarihleri arasında 10 eğitmen ve 7 öğrencimizle gerçekleştirmeye hazırlanıyoruz.

 

  1. YılındaNoviMedya olarak beklentilerin çok üzerinde başarılara imza atmış olmanın haklı gururunu yaşıyor, bizlere başından beri destek veren siz değerli eczacılarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

İlgili Yazılar