1 Fikir, 1 Fidan 1 Fikir, 1 Fidan
Dünyanın önde gelen araştırmacı ilaç firmalarından Lilly’nin, sağlık mesleği mensuplarını daha iyi anlamak ve onlara değer katacak çözümler sunmak için hayata geçirdiği “Fikirlerinizi Dinliyoruz”... 1 Fikir, 1 Fidan

Lilly+Fikir+Ormani+GorselDünyanın önde gelen araştırmacı ilaç firmalarından Lilly’nin, sağlık mesleği mensuplarını daha iyi anlamak ve onlara değer katacak çözümler sunmak için hayata geçirdiği “Fikirlerinizi Dinliyoruz” projesi TEMA Vakfı aracılığıyla önemli bir sosyal sorumluluk kampanyasına dönüştü.

Lilly İlaç, benzersiz deneyimler ile değer yaratma önceliği doğrultusunda yepyeni bir projeyi hayata geçirdi. Lilly, “Fikirlerinizi Dinliyoruz” ismli projeyle, sağlık mesleği mensuplarına sunduğu çözümler ve yaşattığı deneyimlere ilişkin anketler yoluyla bilgi almayı ve bu geri bildirimler doğrultusunda hizmet kalitesini artırmayı hedeflemektedir.

Bu proje ayrıca, TEMA Vakfı işbirliği ile önemli bir sosyal sorumluluk kampanyasına dönüşmüştür. Proje kapsamında fikirlerini anket aracılığıyla paylaşan her birey adına TEMA Vakfı aracılığıyla 1 fidan dikilerek “Lilly Fikir Ormanı” oluşturulacaktır.

Lilly Pazarlama Direktörü Başak Baykal: “Sağlık mesleği mensuplarının fikirleri bizim için çok kıymetli ve hizmet kalitemizi artırmamız için yol gösterici. Onları daha fazla dinleyip, daha iyi anlayarak, onlardan gelen fikirlerle çözümler geliştirmeyi ve deneyimlerimizi artırmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda başlattığımız ‘Fikirlerinizi Dinliyoruz’ projesi ile, sağlık mesleği mensuplarının katıldıkları Lilly aktivitelerinin ardından fikirlerini paylaşmalarını sağlıyor ve bu fikirler ışığında hizmet kalitemizi artırmak adına çalışmalarda bulunuyoruz” dedi.

Baykal ayrıca, projenin TEMA Vakfı aracılığıyla önemli bir sosyal sorumluluk kampanyasına dönüşmesinden ve bir fikir ormanı oluşturulmasından da büyük mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi.

Yorum Bulunamadı

Aşağıdaki Yorum bırakmak için ilk olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar